Delfi rytas. Pirmoji diena neturintiems GP: prekybininkai išskiria dvi „nesusipratėlių“ grupes

 • Paskelbta Prieš 14 dienų

  Delfi

  Nuo vakar įsigaliojo nauji apribojimai žmonėms, neturintiems galimybių paso. Pagal naujus reikalavimus, be galimybių paso draudžiama lankytis nebūtinųjų prekių parduotuvėse, gauti grožio specialistų paslaugas, lankytis sporto klubuose ir parduotuvėse, kurių prekybos plotas viršija 1500 kvadratinių metrų. Prie tokių parduotuvių nuo pirmadienio budi apsaugos darbuotojai ir tikrina pirkėjus. Kaip visa tai sekasi daryti ir ar teko susidurti su nesklandumais, domėsimės šį rytą.

  Šiandien Delfi TV startuoja nauja laida-realybės šou intriguojančiu pavadinimu „Kieno didesni“. Iššūkį dalyvauti automobilių varžybose priėmė žinomi Lietuvos veidai, tarp kurių -muzikos grupė „8 Kambarys”, garsūs socialinių tinklų veidai ir profesionalūs lenktynininkai. 4 komandos jau gavo pirmąją užduotį - už 500 Eur nusipirkti automobilius ir per savaitę laiko juos perkant ir parduodant, įsigyti kuo geresnį automobilį. Šiandien kviesime susipažinti su Merginų komanda - nuomonės formuotojomis ir projekto dalyvėmis Kamtauta Braške ir Ilona Radanavičiūte.

  Piloto profesija daugeliui atrodo romantiška - darbas virš debesų ir aplankyti įvairiausi pasaulio kampeliai. Kaip iš arti atrodo piloto darbo rutina, knygoje „Kelionės po pasaulį. Piloto dienoraštis“ aprašė patyręs keleivinių lainerių pilotas Kęstutis Zagreckas. Nuo šiol knygos ištraukas gales skaityti ir „Delfi Plius“ prenumeratoriai, o šį rytą pas mus pats knygos autorius pilotas Kęstutis Zagreckas.

  Improvizacijos teatras „Kitas kampas“ šį rugsėjį pradėjo 12-ąjį su puse savo sezoną - tokį neįprastą skaičių padiktavo karantininis laikotarpis, sako teatro aktoriai. O sezoną atidaro ir su geromis naujienomis - teatro gerbėjus aktoriai kviečia į savo naujus namus Užupyje - neseniai duris atvėrusį teatrą-kavinę-barą. Tad kas įdomaus čia vyks, pasikalbėsime su aktoriumi, teatro „Kitas kampas“ įkūrėju Audriumi Bružu.

  DRAUGAUKIME DELFI.Lietuva
  SEKITE DELFI INSTAGRAM delfilietuva
  - - -

Kitas

„Kitokie pasikalbėjimai“ su „Cinišku Chirurgu“

2:22:12

„Kitokie pasikalbėjimai“ su „Cinišku Chirurgu“

Kitokie pasikalbėjimai

Peržiūros 62tūkst.

MrBegėdis - YOUTUBINU (ft. Srd) (prod. kajuze) [100K]

2:26

Delfi TV

Delfi TV

Delfi

Peržiūros 4

„Kosmonautų valdžia”...

50:20

„Kosmonautų valdžia”...

KiTaipTV

Peržiūros 37tūkst.

"Nesiaukite live" - Mantas Katleris

2:32:53

"Nesiaukite live" - Mantas Katleris

Nėra ką žiūrėti

Peržiūros 359tūkst.

MrBegėdis - YOUTUBINU (ft. Srd) (prod. kajuze) [100K]

2:26

Пацанки. 6 сезон 2 выпуск

1:43:52

Пацанки. 6 сезон 2 выпуск

Телеканал ПЯТНИЦА

Peržiūros 4,9mln

Проблемная BMW Славы. Вердикт Максима Шелкова.

1:13:29

BE NAMŲ NEGERAI ep4

11:52

BE NAMŲ NEGERAI ep4

Mantas Bartuševičius

Peržiūros 116tūkst.

Game Theory: The End of an Era

25:12

Game Theory: The End of an Era

The Game Theorists

Peržiūros 2mln

I Survived 100 Days as a MILLIONAIRE in Minecraft!

11:58